Технології для життєзабезпечення
DM проект
 

Презентація наркозно-дихального апарату Perseus на симпозіумі в Дніпропетрвську

    21-22 листопада 2013 року в місті Дніпропетровську відбувся симпозіум «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю» за участю іноземних спеціалістів.

Презентація наркозно-дихального апарату Perseus на симпозіумі в Дніпропетрвську

     Він був присвячений 40-й річниці кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровської медичної академії і 50-річчю Асоціації анестезіологів Дніпропетровської області.

      В межах заходу практикуючі анестезіологи-реаніматологи відвідали лекції та майстер-класи провідних спеціалістів України, Росії, Білорусії та країн Євросоюзу, що стосувались основних проблем анестезіології та інтенсивної терапії і методам їх вирішення.
    Компанія «ДМ-Проект» на симпозіумі була представлена окремим стендом, на якому можна було ознайомитись з широким спектром обладнання та витратних матеріалів виробництва компанії Dräger.
    Неабияку зацікавленість лікарської аудиторії викликав майстер-клас «Сучасні підходи до респіраторної терапії», який проводив старший науковий співробітник Республіканського науково-практичного центру отоларингології Республіки Білорусь, кандидат медичних наук Дмитро Фурманчук. Під час цього заходу вперше в Україні був продемонстрований в роботі наркозно-дихальний  апарат “Perseus”.