Технології для життєзабезпечення
DM проект
 

Нові апарати ШВЛ від Dräger

Evita V300 і Savina 300 представлені на Міжнародному симпозиумі по Інтенсивній терапії та Невідкладній Медицині (ISICEM) 2013 р., Брюсcель.

Нові апарати ШВЛ від Dräger

      Evita V300 є апаратом штучної вентиляції легень, який може задовольнити широкий спектр вимог інтенсивної терапії. Його можна конфігурувати в залежності від потреб відділення різними режимами вентиляції, додатковими програмними та апаратними функціями. Наприклад, функція SmartCare/PS розроблена для швидкого відлучення хворих від механічної вентиляції. Пристрій автоматично приводить пацієнта до самостійного дихання і сприяє значному скороченню загальної тривалості ШВЛ. Апарат ШВЛ Evita V300 можна розташовувати на консолі або на візку біля ліжка пацієнта, перевозити під час транспортування хворого всередині лікувальної установи.
       Апарат штучної вентиляції легень Savina 300 ефективно компенсує витоки при вентиляції легень завдяки новій високопродуктивній турбіні і не залежить від централізованого постачання повітря. Він спроектований таким чином, щоб забезпечувати потік дихальної суміші до 250 л в хвилину і швидко пристосовуватися до змін респіраторного тиску. Це особливо важливо при неінвазивній вентиляції, наприклад у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ). Крім того апарат ШВЛ Savina 300 може працювати до 5 годин від вбудованих батарей, що важливо при транспортуванні пацієнтів по стаціонару.