Технології для життєзабезпечення
DM проект
 

Продукція компанії Dräger отримала нагороду на міжнародному конкурсі промислового дизайну

Наркозна станція Perseus A500 отримала нагороду в одному з найпрестижніших конкурсів промислового дизайну iF design award 2013 в категорії «медицина + догляд»

Продукція компанії Dräger отримала нагороду на міжнародному конкурсі промислового дизайну

      "Ми прийняли свідоме рішення відмовитися від класичного дизайну, коли конструювали Perseus A500, - пояснює Гвідо Вагенер, менеджер по продукції компанії Dräger. "Ми дуже раді, що журі схвалило цей вибір, віддавши нам нагороду в конкурсі.
       В рамках так званого «Моніторингу діяльності споживачів» фахівці компанії Dräger спостерігали за роботою анестезіологів і анестезистів на їх робочому місці по всьому світу і брали в них інтерв'ю. Необхідно було вивчити вимоги до апарату при його практичному застосуванні ще на стадії розробки. Завдяки цьому команді конструкторів вдалося спроектувати наркозну станцію таким чином, щоб ергономіка її деталей полегшувала роботу в операційній.

      Іншою важливою основою при створенні нової наркозної станції було «Керівництво по промисловому дизайну» введене компанією Dräger в 2006 році. Воно визначає форму, матеріал, колір і маркування медичного обладнання. Тому дизайн апаратів Dräger легко пізнаваний користувачем.
       Новий дизайн включає великий робочий стіл, додатковий письмовий лоток, що складається, полки, ящики, регульоване освітлення робочих поверхонь і систему прокладки кабелів.
       Клініки можуть пристосовувати наркозну станцію Perseus A500 для своїх потреб завдяки існуванню більше 100 варіантів конфігурації.