Технології для життєзабезпечення
DM проект
 

Електроімпедансний томограф PulmoVista® 500 – краще бачити, ніж здогадуватись

Тепер вентиляцію можна побачити

Електроімпедансний томограф PulmoVista® 500 –  краще бачити, ніж здогадуватись

До останнього часу безперервний моніторинг регіонального розподілу вентиляції легенів був неможливий. Тому, індивідуальний підбір терапії з урахуванням різного стану легенів був вкрай проблематичним.

Незважаючи на те, що респіраторна терапія пройшла довгу історію, ускладнення, пов'язані з неправильними налаштуваннями вентиляції, як і раніше негативно впливають на результати лікування. В даний час стратегії щадною вентиляції базуються переважно на фізіологічних параметрах, що відображають тільки загальну функцію легенів. Щоб уникнути таких поширених ускладнень, як ателектаз або перерозтягання, необхідно уявляти, як відбувається розподіл вентиляції в вентральній і дорсальній областях легенів. Ці дані допоможуть лікарю забезпечити індивідуальну настройку параметрів вентиляції.

КТ і рентгенографія грудної клітини дозволяють отримувати інформацію по кожній області лише у вигляді розрізнених знімків, зроблених в окремі моменти часу. Не маючи постійної інформації з різних зон легенів, досить проблематично визначити, як вони реагують на терапевтичне втручання.

Сьогодні з'явився новий прилад - PulmoVista® 500: він зробив можливим динамічний моніторинг функції легенів прямо біля ліжка хворого.

PulmoVista 500® - це электроімпедансний томограф, призначений для застосування в повсякденній клінічній практиці. Одержані дані безперервно відображаються у вигляді графічних зображень, кривих і параметрів. Просто підключіть прилад, та PulmoVista® 500 покаже розподіл вентиляції легенів.

PulmoVista® 500 надає цінну інформацію про результати таких маніпуляцій:

* Налаштування ПТКВ

* Маніпуляції з розкриття альвеол (маневри рекрутменту)

* Налаштування дихального об’єму

* Ендотрахеальне відсмоктування

* Позиціонування пацієнта

PulmoVista® 500 забезпечує безперервне динамічне відображення процесів вентиляції і внутрішньолегеневий розподіл газів що вдихаються біля ліжка хворого в режимі реального часу. Моніторинг може проводитися цілодобово, забезпечуючи постійну уважне спостереження за критичним станом легенів і результатами зміни терапії.

Регіональний моніторинг ШВЛ з допомогою PulmoVista® 500 являє собою неінвазивну процедуру і не має побічних ефектів. На відміну від рентгенографії грудної клітки або КТ, під час цієї процедури відсутнє іонізуюче випромінювання. Для підготовки пацієнта необхідно лише закріпити еластичний пояс на його грудях. PulmoVista® 500 спроектований для роботи в напруженій атмосфері відділення інтенсивної терапії і не створює перешкод робочому процесу.