Технології для життєзабезпечення
DM проект
 

Про компанію

Якісне та надійне медичне обладнання для лікувальних закладів

      ТОВ «ДМ-ПРОЕКТ» засноване у 2009 році, є офіційним представником в Україні інтернаціональної компанії Dräger, світового лідера у виробництві систем життєзабезпечення людини.

      Наше медичне обладнання успішно використовується у багатьох лікувальних закладах країни. Так ми поставили більше 1000 апаратів штучної вентиляції легенів, які надійно працюють у всіх областях України.medicinskoe_oborudovanie

      Наркозно - дихальні апарати, апарати ШВЛ, монітори стану пацієнта, реанімаційні місця, інкубатори для новонароджених, медичні архітектурні системи (медичні консолі, приліжкові панелі), операційні світильники та освітлювальні системи для операційних, а також витратні матеріали для медичного обладнання - ось неповний перелік продукції, яку ми постачаємо.

      Дотримуючись сучасних принципів всебічного та якісного обслуговування наших клієнтів, ми забезпечуємо надання широкого переліку послуг: прорахунок оптимальної конфігурації медичного обладнання, введення його в експлуатацію, навчання персоналу, гарантійний і післягарантійний ремонт, поставку витратних матеріалів. Наші клієнти завжди можуть бути впевнені в допомозі професіоналів.

      Ще одна дуже перспективна сфера діяльності нашої компанії пов'язана з таким високотехнологічним продуктом як «чисті приміщення». Це дуже ємне поняття включає в себе огороджувальні конструкції, що створюють герметичне простір, систему підготовки і подачі стерильного повітря в приміщення, організацію роботи в приміщенні, систему контролю чистоти повітря. Наші спеціалісти виконують весь цикл робіт, пов'язаний з «чистими приміщеннями» - проектують, монтують, вводять в експлуатацію, навчають співробітників, обслуговують працюючі системи.

      Система медичних газів - окрема важлива область нашої діяльності, що вимагає досвіду і якісного проведення робіт на всіх етапах, починаючи з проекту і закінчуючи сервісним обслуговуванням. Завдяки нашій роботі в кількох провідних медичних установах України налагоджена передова система доставки медичних газів (кисню, вуглекислого газу, закису азоту, стисненого повітря і вакууму) в операційні і палати інтенсивної терапії.

      Проектний відділ нашої компанії здатний швидко і професійно розробити докладний проект майбутньої лікарні або реконструкції існуючого приміщення, затвердити його у всіх інстанціях і здійснювати архітектурний нагляд за проведенням робіт.

      Ми продовжуємо розвивати та налагоджуємо співпраця з провідними компаніями для забезпечення наших клієнтів новітніми технологіями, які дозволяють підвищити рівень надання медичної допомоги.

 

Якісне та надійне медичне обладнання для лікувальних закладів